KRBY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

KRBY

Predaju a stavbe krbov sa venujeme dlhé roky, máme stovky realizácií a mnoho spokojných zákazníkov. Používame moderné kachliarske technológie, pravidelne absolvujeme vzdelávacie školenia, aby sme sa mohli naďalej zdokonaľovať a poskytnúť Vám to najlepšie riešenie za priateľnú cenu.

Špecializujeme sa hlavne na teplovzdušné krby, teplovzdušno-akumulačné krby a akumulačno-sálavé krby.

Stavby krbov na kľúč realizujeme po celom Slovensku.

SKÚSENOSŤ

Moderný krb je nielen elegantným prvkom interiérového dizajnu, stáva sa alternatívnym zdrojom vykurovania. Používame najmodernejšie kachliarske technológie, ktoré Vám zabezpečia bezpečnosť a fukčnosť. Pri výbere poradíme a radi Vám pomôžeme znížiť náklady na realizáciu a v konečnom dôsledku aj výdavky na vykurovanie Vášho domova.

VÝHODNÉ CENY

Vďaka dlhoročnej činnosti od roku 1998 a rozvinutým obchodným kontaktom dokážeme prispôsobiť výhodnú cenu vysokej kvalite našich služieb a produktov. Neváhajte nás koktaktovať a presvedčte sa.

PROFESIONALITA

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, poskytujeme komplexné služby, poradenstvo a realizáciu projektu.
Naša priorita je Vaša spokojnosť, kvalitné prevedenie a vytvorenie dokonalej atmosféry tepla domova priamo u Vás doma.

OBJEDNAJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

SORTIMENT

KRBOVÉ VLOŽKY

Detaily položky

NÁHRADNÉ DIELY

Detaily položky

KRBOVÉ KACHLE

Detaily položky

NEREZOVÉ KOMÍNY

Detaily položky

S ČÍM PRACUJEME?

Krby inštalujeme s krbovými vložkami od popredných európskych výrobcov. Vybrať si môžete zo širokej ponuky od výrobcov ako Kratki, Romotop, Invicta, Laudel, Termovision. Pre náročnejších ponúkame krbové vložky Spartherm alebo Hoxter. Taktiež ponúkame plynové krbové vložky Kratki.

Staviame teplovzdušné krby, teplovodné krby, teplovzdušno-akumulačné krby a sálavé krby.

Krbové obstavby montujeme z izolačných kalcium-silikátových platní Skamotec 225 (známy aj pod menom Superisol) od dánskeho výrobcu SKAMOL, ktorý patrí medzi špičku celosvetových výrobcov. V niektorých prípadoch používame vermikulitové platne SkamoStove 475 alebo Thermax Eco. Platne sa spolu šrobujú a na spoje používame lepidlá Promat alebo Silcadur.

U sálavých krbov používame kalcium-karbonsilikátové platne SilcaHeat 600C, ktoré majú vynikajúcu tepelnú vodivosť.

Ostatné kachliarske materiály od kvalitných výrobcov Rath, Ortner, Brula,Silca.

Krbovú vložku napájame do komína 2 mm hrubými dymovodmi z ocele DC01, ktoré znášajú teplotu až 1000˚C. Na pripojenie do keramického komína používame originálny prechod, tak aby bola umožnená dilatácia. V prípade amerických napojení používame kvalitne nerezové komínové systémy. Podľa teploty spalín sa určí hrúbka komínovej vložky a jej trieda antikoru, do 450˚C je to 1.4404 o hrúbke 0,6mm, hrúbka izolácie z kamennej mnerálnej vlny 50 mm. U teplôt do 600˚C je to 0,8mm alebo 1mm trieda 1.4828, hrúbka izolácie zo Sibralu 50mm. Vonkajší plášť našich komínových systémov je triedy 1.4301.

K inštalácii externého prívodu vzduchu, distribúciu horúceho vzduchu a motáž teplovzdušných rozvodov používame komponenty od výrobcu ventilačnej techniky Darco.

Zverte stavbu krbu do rúk odborníkom a nechajte to na nás. Naše dlhoročné skúsenosti pri stavbe krbov, viac ako tisícka realizácí, členstvo v Cechu kachliarov, krbárov a kominárov SR, certifikácia kachliar/kominár Vám garantujú spoľahlivú a kvalitne odvedenú prácu.

VÝHODA KRBU NA KĽÚČ

ušetrený čas aj financie, nemusíte stráviť hodiny hľadaním a výberom materiálu potrebného na krb

žiadne starosti s dopravou, prepravou materiálu

zaúčtovaný len materiál, ktorý sa na krb použil

žiadne starosti s vrátením nevyužitého materiáluSme členmi Cechu kachliarov, krbárov a kominárov SR.